Brand New Replacement Adapter Lenovo 4X20E50567 135W, Slim Tip
Replacement Lenovo 4X20E50567 adapter
  • SKUAULAD217
  • ConditionReplacement, Brand New
  • Input100-240V~1.6A 50/60Hz
  • Output20V-6.75A
  • Power135W
  • ConnectorSlim Tip
  • Warranty1 Year
  • AvailabilityIn stock
Brand New Replacement Adapter Lenovo 4X20E50567 135W, 11*5.5mm
  • SKUAULAD516
  • Input100-240V~3.2A 50/60Hz
  • Output20V-6.75A
  • Power135W
  • Connector11*5.5mm
How to Choose a Suitable Adapter?
  1. Match the Voltage. The output voltage of the adapter should be exactly the same as the voltage required by the device. For example, if the device requires 5V, the adapter’s output must also be 5V.