Brand New Replacement Adapter Dell HA130PM170 130W, USB-C
  • SKUAULAD96
  • ConditionReplacement, Brand New
  • Input100-240V~1.2A 50/60Hz
  • Output20V-6.5A
  • Power130W
  • ConnectorUSB-C
How to Choose a Suitable Adapter?
  1. Match the Voltage. The output voltage of the adapter should be exactly the same as the voltage required by the device. For example, if the device requires 5V, the adapter’s output must also be 5V.