Brand New Replacement Adapter Asus 0A001-00392200 240W, 6.0*3.7mm
- SKUAULAD193
- ConditionReplacement, Brand New
- Input100-240V~3.5A 50/60Hz
- Output20V-12A
- Power240W
- Connector6.0*3.7mm
Compatible Device Models
- ROG Strix Scar 17 G733ZS
- 20V 12A 240W 6.0*3.7MM