Brand New Replacement Adapter MSI A18-150P1A 150W, 4.5*3.0mm
  • SKUAULAD450
  • ConditionReplacement, Brand New
  • Input100-240V~2.5A 50/60Hz
  • Output20V-7.5A
  • Power150W
  • Connector4.5*3.0mm
How to Choose a Suitable Adapter?
  1. Match the Voltage. The output voltage of the adapter should be exactly the same as the voltage required by the device. For example, if the device requires 5V, the adapter’s output must also be 5V.
HOT SALE
Popular Adapters
NEW ARRIVAL
Recommended Adapters
Adapter For Dell NF642 Adapter For Panasonic CF-AA5713AE Adapter For Lenovo ADL100YDC3A Adapter For Toshiba PA2438 Adapter For Dell LA45NM150 Adapter For Apple MC375LL/A Adapter For HP 742436-001 Adapter For Acer ConceptD 7 Ezel CC715-71 Adapter For Asus ProArt StudioBook Pro 16 OLED W7600H5A Adapter For Lenovo ADL135NLC3A Adapter For Chicony 230W 19.5V 11.8A 5.5*2.2MM Adapter For Lenovo 45N0053 Adapter For Dell 0J2XY9 Adapter For Asus ROG Strix SCAR II GL704GW-EV047T Adapter For Dell TX73F Adapter For HP PA-1121-62HA Adapter For Lenovo 45N0358 Adapter For MSI A18-150P1A Adapter For Acer KP.13501.005