Brand New Replacement Adapter Dell HA45NM180 DA45NM170 LA45NM171 DA45NM180 3RG0T 03RG0T JT9DM JHJX0 0JHJX0 LA45NM121 45W, USB-C
  • SKUAULAD94
  • ConditionReplacement, Brand New
  • Input100-240V~1.5A 50/60Hz
  • Output20V-2.25A
  • Power45W
  • ConnectorUSB-C
How to Choose a Suitable Adapter?
  1. Match the Voltage. The output voltage of the adapter should be exactly the same as the voltage required by the device. For example, if the device requires 5V, the adapter’s output must also be 5V.