Brand New Replacement Adapter Dell DA90PM11 90W, 4.5*3.0mm
  • SKUAULAD66
  • ConditionReplacement, Brand New
  • Input100-240V~1.5A 50/60Hz
  • Output19.5V-4.62A
  • Power90W
  • Connector4.5*3.0mm
How to Choose a Suitable Adapter?
  1. Match the Voltage. The output voltage of the adapter should be exactly the same as the voltage required by the device. For example, if the device requires 5V, the adapter’s output must also be 5V.
HOT SALE
Popular Adapters
NEW ARRIVAL
Recommended Adapters
Adapter For Dell DA90PM11 Adapter For HP 710413-001 Adapter For HP Pavilion Plus 14 inch Laptop PC 14-ew0000 Adapter For HP 8PV63AV Adapter For Lenovo 19V 6.15A 120W 6.3*3.0MM Adapter For HP L25298-014 Adapter For Apple 140W 28V 5A USBC to MagSafe 3 Adapter For Lenovo 41A9768 Adapter For Dell 310-7500 Adapter For Samsung 12V 3.33A 40W 2.5*0.7MM Adapter For Toshiba PA3917U-1ACA Adapter For Samsung PS30W-14J1 Adapter For Apple A1465 EMC 2631 Adapter For Samsung AD-4214L Adapter For HP PA-1600-02 Adapter For Samsung NBP001326-01 Adapter For Asus 0A00100260000 Adapter For Apple MA464LL/A Adapter For Apple MA566