Brand New Replacement Adapter Dell 3RG0T 03RG0T JT9DM JHJX0 0JHJX0 LA45NM121 45W, USB-C
Replacement Dell 3RG0T 03RG0T JT9DM JHJX0 0JHJX0 LA45NM121 adapter
  • SKUAULAD94
  • ConditionReplacement, Brand New
  • Input100-240V~1.5A 50/60Hz
  • Output20V-2.25A
  • Power45W
  • ConnectorUSB-C
How to Choose a Suitable Adapter?
  1. Match the Voltage. The output voltage of the adapter should be exactly the same as the voltage required by the device. For example, if the device requires 5V, the adapter’s output must also be 5V.