Brand New Replacement Adapter MSI A18-135P1A 150W, 4.5*3.0mm
Replacement MSI A18-135P1A adapter
  • SKUAULAD519
  • ConditionReplacement, Brand New
  • Input100-240V~2.5A 50/60Hz
  • Output20V-7.5A
  • Power150W
  • Connector4.5*3.0mm
  • Warranty1 Year
  • AvailabilityIn stock
Brand New Replacement Adapter MSI A18-135P1A 135W, 5.5*1.7mm
  • SKUAULAD523
  • Input100-240V~1.6A 50/60Hz
  • Output19V-7.1A
  • Power135W
  • Connector5.5*1.7mm
  • Warranty1 Year
  • AvailabilityIn stock
Brand New Replacement Adapter MSI A18-135P1A 135W, 5.5*2.5mm
  • SKUAULAD520
  • Input100-240V/AC
  • Output19.5V-6.92A
  • Power135W
  • Connector5.5*2.5mm
Compatible Adapter Part Numbers
  • A18-135P1A
How to Choose a Suitable Adapter?
  1. Match the Voltage. The output voltage of the adapter should be exactly the same as the voltage required by the device. For example, if the device requires 5V, the adapter’s output must also be 5V.