Brand New Replacement Adapter Lenovo ADP-120LHB 120W, 5.5*2.5mm
Replacement Lenovo ADP-120LHB adapter
Product Safety Certification Please confirm that your interface size is 5.5*2.5mm.
  • SKUAULAD396
  • ConditionReplacement, Brand New
  • Input100-240V~1.5A 50/60Hz
  • Output19V-6.32A
  • Power120W
  • Connector5.5*2.5mm
  • Warranty1 Year
  • AvailabilityIn stock
Brand New Replacement Adapter Lenovo ADP-120LHB 120W, 6.3*3.0mm
Product Safety Certification Please confirm that your interface size is 6.3*3.0mm.
  • SKUAULAD397
  • Input100-240V~1.5A 50/60Hz
  • Output19.5V-6.15A
  • Power120W
  • Connector6.3*3.0mm
Compatible Adapter Part Numbers
  • ADP-120LHB
How to Choose a Suitable Adapter?
  1. Match the Voltage. The output voltage of the adapter should be exactly the same as the voltage required by the device. For example, if the device requires 5V, the adapter’s output must also be 5V.