Brand New Replacement Adapter Lenovo ADLX65YDC3A 65W, USB-C
- SKUAULAD215
- ConditionReplacement, Brand New
- Input100-240V~1.6A 50/60Hz
- Output20V-3.25A
- Power65W
- AvailabilityIn stock
- SKUAULAD226
- Input100-240V~1.6A 50/60Hz
- Output20V-3.25A
- Power65W
- AvailabilityIn stock
- SKUAULAD229
- Input100-240V~1.6A 50/60Hz
- Output20V-3.25A
- Power65W
FAQ
- Match the Voltage. The output voltage of the adapter should be exactly the same as the voltage required by the device. For example, if the device requires 5V, the adapter’s output must also be 5V.