Brand New Replacement Adapter Asus A15-120P1A 120W, 4.5*3.0mm
Replacement Asus A15-120P1A adapter
  • SKUAULAD379
  • ConditionReplacement, Brand New
  • Input100-240V~2.0A 50/60Hz
  • Output19V-6.32A
  • Power120W
  • Connector4.5*3.0mm
  • Warranty1 Year
  • AvailabilityIn stock
Brand New Replacement Adapter Asus A15-120P1A 120W, 5.5*2.5mm
Product Safety Certification Before placing an order, please confirm that your adapter connector parameter is 5.5*2.5mm.
  • SKUAULAD380
  • Input100-240V~2.0A 50/60Hz
  • Output19V-6.32A
  • Power120W
  • Connector5.5*2.5mm
  • Warranty1 Year
  • AvailabilityIn stock
Brand New Replacement Adapter Asus A15-120P1A 120W, 6.0*3.7mm
Product Safety Certification Before placing an order, please confirm that your adapter connector parameter is 6.0*3.7mm.
  • SKUAULAD381
  • Input100-240V~2.0A 50/60Hz
  • Output19V-6.32A
  • Power120W
  • Connector6.0*3.7mm
How to Choose a Suitable Adapter?
  1. Match the Voltage. The output voltage of the adapter should be exactly the same as the voltage required by the device. For example, if the device requires 5V, the adapter’s output must also be 5V.