Brand New Replacement Adapter Asus 0A001-00266200 180W, USB
  • SKUAULAD504
  • ConditionReplacement, Brand New
  • Input100-240V~2.34A 50/60Hz
  • Output20V-9A
  • Power180W
  • ConnectorUSB
  • Warranty1 Year
  • AvailabilityIn stock
Brand New Replacement Adapter Asus 0A001-00266200 200W, USB
  • SKUAULAD505
  • Input100-240V~2.0A 50/60Hz
  • Output20V-10A
  • Power200W
  • ConnectorUSB
How to Choose a Suitable Adapter?
  1. Match the Voltage. The output voltage of the adapter should be exactly the same as the voltage required by the device. For example, if the device requires 5V, the adapter’s output must also be 5V.